SLUNEČNICE  ČESKÉ BUDĚJOVICE  PRODEJNA ZDRAVÝCH POTRAVIN, BIOPOTRAVIN, BYLIN A CENTRUM ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU 

» SPOLEČNOST YOUNG LIVING

 

TERAPEUTICKÁ KVALITA

OD SEMÍNKA PO UZÁVĚR

 

 

 

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI

Zakladatelem je Dr. Gary Young. Po vážném urázu, kdy mu medicína nedokázala pomoci, zachránila ho přírodní léčba od indiánů z kmene Lakotů. Dr. Gary Young si nenechal zázračné uzdravení pro sebe. Přijal své poslání a začal se zabývat léčbou esenciálními oleji. Cestoval po celém světe a znovuobjevoval moudré nauky o léčbě esenciálními oleje ve starověku a středověku (Egypt, Řím, období Ježíše).

Aby si esencální oleje zachovaly svoje léčebné schopnosti, musel Gary Young nastavit striktní systém pro výrobu čistého a živého oleje, který dokáže pracovat jak na fyzické, tak i na spirituální a emociální rovině.

Používané normy ISO a AFRNO nestačí na výrobu takto čistých olejů a tak Dr. Gary Young vytvořil pro svoje metody termín Terapeutická kvalita (Young Living Therapeutic Grade™). Tento metoda od semínka až po uzávěr zaručuje, že se k vám dostane 100% čisté a silně koncetrovaný olej. Tyto oleje mají úplně jin kvality než jsme zvyklý. Např. v jedné kapce mátového oleje je koncetrace 25 šálků mátového čaje. Proto stačí velmi malé množstvé oleje (1-2 kapky) na zharmonizování postižené oblasti nebo problému.Dr. Gary Young                                                     Farmy Young Living

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODIyMTJmY